equips over lcu 2

سيستم­ های اتوماتيک پاشش محلول در فضاهای سربسته به گونه­ای طراحی شده­اند که قابلیت پشتیبانی از 1 تا 6 واحد پاشنده را فراهم می­کنند.

هر واحد کنترلر مرکزی کانادایی شامل يک زمان­ سنج دیجیتال قابل برنامه­ريزی به همراه يک کمپرسور می­باشد که زمان­ سنج قابل برنامه­ ريزی، تناوب و مدت زمان پاشش را به طور خودکار کنترل می­کند. تناوب پاشش را می­توان بين 1 تا 10 دقيقه به صورت 1 دقيقه 1 دقيقه تنظيم نمود. مدت زمان پاشش را می­توان بين 1 تا 10 ثانيه به صورت 1 ثانيه 1 ثانيه تنظيم نمود. امکان تنظیم زمان و مدت پاشش هر دو واحد از 6 واحد پاشنده بطور جداگانه امکان­ پذیر میباشد که این امر امکان حداکثر استفاده از یک دستگاه کمپرسور در اماکنی با شرایط متفاوت را فراهم می­سازد.

اين دستگاه­ها را مي­توان به آسانی در سالن­های کنفرانس، آمفی تئاتر­ها، سالن­ های پذيرش ارباب رجوع، اتاق­ های سيگار، رختکن­ ها، راهرو­های ‏ورودی، شوتينگ­ ها و سرويس­ های بهداشتی در ساختمان­ های اداری و تجاری، مراکز خرید، مراکز علمی و آموزشی،فرودگاه ها، ورزشگاه­ ها، ‏بيمارستان­ ها، اماكن مذهبی، بانک­ ها و کليه فضاهای سربسته نصب نموده، مشکل بوهای ‏نامطبوع را در اماکن عمومی رفع نمود.‏

دستگاه­ های کنترلر مرکزی با توجه به نوع و مدل، قابليت پشتيبانی از 1 تا 6 واحد پاشنده با احجام مختلف را دارند. هوای لازم برای پاشنده ­ها توسط کمپرسور تأمين مي­گردد. ارتباط بين دستگاه­ های کنترلر مرکزی و واحد­های پاشنده با لوله­ های1/4 اينچ برقرار میشود. واحدهای پاشنده دارای مخزن­ های 4 ليتری از محلول­ های بوزدا می­باشند.

ابعاد مخازن 4 ليتری:  cm15/6 * 15/9 * 45/8

ابعاد دستگاه های کنترلر و کمپرسور مرکزی:  cm26/1 * 26/7 * 38/1