equipssolu over 9000 2

 اماکن عمومی

جهت رفع مشکل بوهای ناخواسته در اماکن عمومی و پرتردد مردمی مانند فرودگاه­ها، بیمارستان­ها، ورزشگاه­ها، مراکز خرید، سالن­ های انتظار، مساجد و سایر اماکن می توان با پاشش محلول­های گیاهی بوزدا مختص این اماکن به راحتی علاوه بر رفع انواع بوهای نامطبوع و کاهش آلاینده­های موجود، سبب فراهم آمدن فضایی معطر و خوشایند نیز برای افراد ­گردید.


بیمارستان­ها

در بیمارستان­ها و آزمایشگاه­ها استفاده از مواد ضدعفونی کننده، انواع شوینده­ها، داروها و دستگاه­های اتو کلاو الزامی است. با پاشش محلول­های گیاهی بوزدا در فضای بیمارستان­ها، می­توان بوهای نامطبوع ناشی از استفاده از این مواد و تجهیزات را رفع نمود.


هتل­ها و رستوران­ها

بصورت کاملا موثر می­توان فضای داخلی، ورودی­ها، لابی­ها و کریدورهای هتل را بهبود بخشید و میزان رضایت حضور مردم در چنین محل­ هایی را افزایش داد. در این راستا می­ توان به خوبی بوهای ناشی از طبخ موادغذایی و یا اختلاط بوهای مختلف در فضاهای عمومی را حذف و فضایی مطبوع ایجاد نمود.


مساجد و اماکن متبرکه

مساجد و اماکن متبرکه از مهم­ترین محل­­های پر تردد انسانی هستند. با استفاده از محلول­های گیاهی بوزدا و ایجاد فضایی مطبوع و خوشایند می­توان احساس رضایت بیشتری برای نمازگزاران و زائرین فراهم نمود. با توجه به اینکه این محلول­ها برخلاف سایر خوشبو کننده­های موجود در بازار فاقد هرگونه الکل می­باشند، مناسب­ترین گزینه برای استفاده در کلیه اماکن مذهبی می­باشد.


سالن­های انتظار و مجتمع­ های تجاری

در سالن­های انتظار مانند سالن­های ترمینال فرودگاه­­ها می­توان با نصب دستگاه­های مختص اماکن عمومی و هم­چنین پاشش محلول­های زیست محیطی طراحی شده خاص آن­ها، بوی نامطبوع حاصل از تجمع انسانی یا تهیه غذا در رستوران­های موجود در این اماکن را از بین برده و رایحه مطبوعی ایجاد نمود.


سرویس ­های بهداشتی

سرویس­های بهداشتی در اماکن عمومی مانند فرودگاه­ها، ادارات، مجتمع­های تجاری و بسیاری اماکن دیگر از محل­هایی هستند که می­توان با نصب سامانه بوزدایی با روشی کاملا مقرون به صرفه مشکل وجود بوی نامطبوع را به بهترین شکل رفع نمود.